Latest Album

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac.

banner
Dora Lewis

Zadzwoń do nas: +48 576 008 818

 

Kraków muzyczny

Academy of Music Business / Kraków muzyczny

KRAKÓW – MIASTO, KTÓRE TĘTNI MUZYKĄ

Kraków, to nie tylko słynne Miasto Królów z przepiękną historią i architekturą, to także kulturalna wizytówka naszego kraju. Corocznie odbywają się tutaj setki imprez, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim i międzynarodowym. Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Piwnicy pod Baranami, Festiwal Muzyki Filmowej, Kraków Live Music Festival, Wianki, Juwenalia Krakowskie, Unsound Festiwal… – to tylko niektóre z prestiżowych imprez muzycznych, które mają miejsce w stolicy Małopolski!

W ciągu ostatnich kilku lat Kraków bardzo się zmienił i rozbudował. To miasto, które tętni życiem i muzyką! W stolicy Małopolski powstało wiele nowych obiektów związanych z promowaniem kultury i muzyki. Oddanie do użytku hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków, a także reprezentacyjnego Centrum Kongresowego ICE wpłynęło na to, że królewskie miasto odwiedza coraz więcej artystów zagranicznych. Miasto Królów polskich przyciąga duże gwiazdy, znane na całym świecie. W Krakowie występowali już między innymi: Muse, Lenny Kravitz, David Guetta, Rod Stewart, Tool, Red Hot Chilli Peppers, System of A Down, Ed Sheeran, Metallica, Depeche Mode, Bruno Mars, Aerosmith, Black Sabbath, Kings of Leon i wiele innych!

Kraków to miasto, które poza bogatym życiem kulturalnym ma do zaoferowania także wiele możliwości rozwoju w branży muzycznej. To miasto, które promuje twórców. Uczniowie i studenci kierunków artystycznych mogą tutaj liczyć na wiele możliwości edukacji i budować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego oraz realizować karierę.

Rosnąca ilość obiektów konferencyjnych, klubów muzycznych i lokali gastronomicznych sprawia, że rynek i branża muzyczna w Krakowie rozwijają się bardzo dynamicznie. Zapotrzebowanie na profesjonalistów – event managerów, tour agentów, organizatorów imprez masowych i producentów muzycznych wciąż rośnie.

Nasza Szkoła Muzyczna – Academy of Music Business stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie krakowskiego rynku.  Nowoczesne i innowacyjne metody nauczania, które proponujemy, doskonale wpisują się w rytm tego miasta. Nasza misja to edukacja i doskonalenie umiejętności muzyków, a także popularyzacja sztuki współczesnej. Zależy nam na tym, by wspierać artystów na każdym etapie ich kariery.

Chcesz się przekonać, jak brzmi Kraków? Zapisz się na zajęcia do Academy of Music Business!